Miasto

Tutaj życie zaczyna się po zmroku. Lista najciekawszych poznańskich miejsc rozrywkowych w plenerze [ZDJĘCIA]

Sezon letni w Poznaniu obfituje w wiele wydarzeń w plenerze. Każdy z nas czekał na nadejście wiosny, więc nie dziwi fakt, że chętnie bierzemy dział w wydarzeniach na świeżym powietrzu. Dlatego postanowiliśmy zebrać listę najciekawszych miejsc, które budzą się do życia w sezonie letnim. Szczegóły w artykule.

Tutaj zabawa trwa do białego rana

Po długiej zimie, wielu z nas chce jak najwięcej czasu spędzić w plenerze. To dlatego w sezonie letnim często spacerujemy, uprawiamy sport, wybieramy ogródki restauracyjne niż wnętrza lokali gastronomicznych, a także wolimy imprezować "pod chmurką". Jesteście ciekawi jakie miejsca wybraliśmy? Sprawdźcie naszą galerię. 

Lista najlepszych najciekawszych poznańskich miejsc rozrywkowych w plenerze

Lubicie spędzać czas nad Wartą? W Poznaniu nie brakuje przestrzeni, które oferują letni klimat wokół terenów rzeki z dobrą muzyką oraz jedzeniem. Dlatego z pewnością nie będziecie zaskoczeni, że na naszej liście uwzględniliśmy Kontener Art, który liczy sobie już 16 lat.

Jest to jedno z najbardziej znanych i lubianych miejsc w stolicy Wielkopolski. Każdego roku do "Kontenerów" podążają tłumy ludzi spragnionych letniego powietrza, wyjątkowej muzyki i wielu atrakcji, bo tych z pewnością nie brakuje! Każdy kto chociaż raz odwiedzi to miejsce - już zawsze będzie wracał. Dodajmy, że "Kontenery" mogą pochwalić się także dużą przestrzenią, dzięki której odwiedzjący mając co robić. Na terenie Kontener Art organizowane są wystawy, koncerty, warsztaty i wiele innych wydarzeń.

Jednak to tylko jedna z kilku pozycji w naszym zestawieniu. Sprawdźcie poniższą galerię!

TOP 3 MIEJSCÓWKI NA RAJSKIE WAKACJE [ZERO ŚNIEGU] | ESKA XD - Radio Eska #39