Peja o nowym logo Poznania

i

Autor: Eska.pl/ UM Poznań

Kontrowersje

W internecie rozpętała się burza! Peja i Stanowski komentują nowe logo Poznania. Raper nie przebiera w słowach

2024-05-16 12:57

W sieci pojawiają się tysiące postów na temat nowego logo Poznania. Dzięki temu możemy oglądać groteskowe modyfikacje symbolu stolicy Wielkopolski. Internauci poprzez komentarze, memy i grafiki, dają wyraz swojemu niezadowoleniu. Do dyskusji dołączył poznański raper Peja, a także Krzysztof Stanowski. Szczegóły w artykule.

Jak już informowaliśmy, w internecie zawrzało, po tym jak stronie miasta obublikowano nowe logo reprezentujące Poznań. Nowy symbol stolicy Wielkopolski, stał się przyczyną dyskusji w całej Polsce. Do sprawy odnieśli się także Peja i Stanowski!

Nowy symbol Poznania nie spodobał się Peji i Stanowskiemu

Krzysztof Stanowski napisał o temacie internetowym numer jeden. Dziennikarz skomentował nowe logo Poznania w sposób krótki i zwięzły. Opublikował wpis na portalu "X": "Ale kupa.: - czytamy. 

Peja o nowym logo: "Co to ma być ja się pytam???"

Z kolei dosadny język Peji, nie pozwolił na tak krótki komentarz, jak w przypadku Stanowskiego. Rychu na swoim Facebooku opublikował zdjęcie nowego logo i podpisał je "O D W O Ł U J Ę ! ! !" Po czym odpisał na kilka komentarzy pod zdjęciem.

- Co to ku**a ma być ja się pytam??? Zielony ład z ciepłą domową atmosferą pośród remontów? Barw nawet pod Khamas nie można podciągnąć - rozumiem, że Warciarze zadowoleni? I 150 koła w błoto. Wiadomix stać nas :) - napisał na swoim Facebooku.

- To chyba pod kiboli z Irlandii na zbliżające się Euro. Tak dobrze się tu bawili w 2012 - tyle, że zbliżające się Euro jest przecież u naszych sąsiadów w Niemczech:) Ch** wie, może to wina Tuska:) Jeszcze trzeba by sprawdzić czy Irole się zakwalifikowali na ten turniej:) - podsumował.

Do dyskusji dołączył się też inny raper Zbuku. - Ale poszli po swoje… Szok - skwitował.

Nowe logo Poznania w internecie. Sprawdź naszą galerię memów