Nożownik z Jarocina w areszcie

i

Autor: Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie Nożownik z Jarocina w areszcie

Policja

37-latka ugodzona nożem w Jarocinie! Sprawca został aresztowany

W sobotę, 18 marca w gminie Jarocin, w jednym z domów jednorodzinnych doszło do ataku z użyciem noża, po spożyciu alkoholu. Między 43-latkiem, a 37-letnią kobietą doszło do kłótni. Kobieta trafiła z obrażeniami do szpitala, Sprawca został aresztowany. W chwili zatrzymania miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Awantura po alkoholu w Jarocinie

Jak informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie, w sobotę 18 marca około 17:00 otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu w jednym z domów jednorodzinnych w gminie Jarocin. W trakcie imprezy alkoholowej między 43-letnim mężczyzną, a 37-letnią kobietą wywiązała się kłótnia, w wyniku której mężczyzna dźgnął swoją znajomą nożem.

Kobieta w szpitalu, mężczyzna w areszcie

W wyniku zadanych przez 43-latka obrażeń, jego 37-letnia znajoma trafiła do szpitala. Kobieta miała w wyniku ugodzenia głęboką ranę w okolicach brzucha. Mężczyzna po zatrzymaniu i badaniu na obecność alkoholu miał stwierdzone 2 promile w organizmie. Po wytrzeźwieniu na izbie wytrzeźwień, usłyszał zarzuty.

43-latek z gminy Jarocin z zarzutami

Jak informują funkcjonariusze jarocińskiej policji, to nie pierwszy tego typu czyn zatrzymanego mężczyzny. Kilka miesięcy wcześniej został zatrzymany pod takim samym zarzutem. W związku z tym Prokuratura Rejonowa w Jarocinie wystąpiła do sądu o 3-miesięczny areszt dla 43-latka. Po opinii lekarskiej ma zostać dokonana kwalifikacja czynu, jakiego mężczyzna dokonał.