Autor: PAP/Jakub Kaczmarczyk 40 tysięcy kibiców nie widziało jedynego gola Lecha Poznań w starciu z Fiorentiną?! Wszyscy czekali na powtórki na telebimie

2023-04-14 10:47

Lech Poznań - Fiorentina zgromadził ponad 40 tysięcy kibiców na trybunach. Kolejorz przegrał 1:4, a jedynego gola dla poznaniaków strzelił Kristoffer Velde. Większość kibiców na stadionie nie widziała jednak tej bramki! Dlaczego?

Lech Poznań - Fiorentina

Ćwierćfinał Ligi Konferencji Europy to dla Lecha Poznań wielki sukces. Poznaniacy marzyli, aby przeciwstawić się Fiorentinie i powalczyć o awans do kolejnej rundy. W pierwszym meczu zdecydowanie lepsza była drużyna z Włoch, która wygrała 4:1. Obszerną relację z meczu mamy TUTAJ.

Kibice nie widzieli gola dla Lecha?

Jedynego gola dla Lecha Poznań strzelił Kristoffer Velde. Pomocnik Kolejorza wpisał się na listę strzelców w 20. minucie, a jego bramki nie widziała zdecydowana większość kibiców obecnych na trybunach. Dlaczego?

Dokładnie w 19 minucie i 22 sekundzie meczu zorganizowano na stadionie nietypową akcję. Na komunikat spikera cały stadion miał się odwrócić plecami do boiska i rozpocząć rytmicznie skakanie w myśl hasła "Let’s all do the Poznań". Kilkanaście sekund później padł gol, a kibice przerwali swój taniec. Bramki jednak większość z nich nie zobaczyła.