Walentynki Marcin z Wildy

i

Autor: Vitabello, www.pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Chce wynająć się na walentynki i dodał ogłoszenie w sieci! Skusicie się? [SONDA]

2020-01-24 8:55

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Dla niektórych to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku, inni płaczą w poduszkę. Dla wszystkich samotnych mamy jednak dobrą wiadomość! Pewien Poznaniak opublikował w sieci ogłoszenie, w którym oferuje swoje walentynkowe usługi. Chcecie poznać szczegóły?

Wspaniała wiadomość! Osoby, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki nie muszą spędzać walentynek samotnie! Koc, czekoladki i oglądanie rzewnych komedii romantycznych? Marcin z Wildy ma lepszy pomysł na spędzenie tego najbardziej romantycznego w roku dnia! Opublikował na Facebooku ogłoszenie, w którym oferuje swoje usługi walentynkowe. Wyróżnił poszczególne pakiety - oczywiście im bardziej ekskluzywnie spędzony czas, tym wyższa cena. Marcin proponuje m.in. "pakiet przyjaźni",  "Valentine Special" czy - pakiet najdroższy - "Valentine de Luxe".

Najciekawszy jest jednak "Valentine Assi". W jego ramach możecie otrzymać...siedzenie na ławce w parku, picie piwa i rzucanie kamieniami w szczęśliwe pary!

Jak się okazuje, zapotrzebowanie na usługi Marcina jest ogromne! Pod wpisem wildzianina pojawiło się aż 5 tys. polubień, 1,9 tys. komentarzy i aż 210 udostępnień!

Poznajcie więcej szczegółów oferowanych usług:

Sonda
Który pakiet Marcina byś wybrał/ła?