Grupa SPEED: Opel Astra wypełniony po brzegi meblami! Kierowca ledwo zmieniał biegi...

2020-09-15 15:10 DR
Opel Astra wyładowany po brzegi
Autor: KPP Środa Wielkopolska Opel Astra wyładowany po brzegi

To się nazywa wyobraźnia! A właściwie jej brak… Policjanci ze średzkiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli samochód, który po brzegi wypełniony był meblami. Kierowca miał totalnie ograniczoną widoczność. Co więcej, ledwo co zmieniał biegi. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań.

„Mały, ale wariat” albo „Z zewnątrz nie wygląda na duży, ale w środku przewieziesz konia z kopytami” - to tylko niektóre komentarze, które pojawiają się pod zdjęciami miejskich, kompaktowych samochodów. Takie rady chyba za bardzo do siebie wziął jeden z kierowców, którego zatrzymała średzka grupa SPEED. Samochód był wypchany po brzegi. Meble zajmowały dokładnie każą przestrzeń opla. Przedmioty te nie były w żaden sposób zabezpieczone przed przemieszczaniem się, zasłaniający widok kierowcy na przedpole jazdy, uniemożliwiały zmianę biegów.

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mundurowi podkreślają, że takie auto jest niebezpieczne nie tylko dla samego kierowcy, ale też innych uczestników ruchu drogowego.

Przedmioty potrafią zachowywać się jak pocisk. Przy jakimkolwiek zderzeniu pojazdów kierowca nie ma szans, by wyjść z opresji cało. W najlepszym wypadku grożą mu ciężkie obrażenia ciała

ostrzega naczelnik średzkiej drogówki kom. Marcin Puzicki.