rozrywka

Kevin Mglej chodził na randki różańcowe z Roxi Węgiel? Tajemniczna nazwa romantycznych spotkań

2024-06-14 17:41

Kevin Mglej to obecnie jedno z najpopularniejszych nazwisk w polskim show-biznesie. Głównie przez jego relację (a może nawet ślub) z Roksaną Węgiel. Producent muzyczny ujawnił podczas jednego z wywiadów jego sposób na romantyczną randkę.

Kevin Mglej z Roksaną spędza czas na "randkach różańcowych"

To zdecydowanie obecnie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Kevin będąc w związku z Roksaną Węgiel szybko znalazł się na świeczniku wielu osób. Jednocześnie też mężczyzna otwarcie rozmawia z mediami.

Jastrzą bPost przeprowadził z nim wywiad dotyczący związku właśnie Kevina z Roksaną. Jak się okazuje, piosenkarka szuka często wsparcia w Bogu.

- Dużo się razem modlimy. Szukamy wsparcia w Bogu. Jak coś się dzieje, to czasami jedno, czasami drugie, czasem razem idziemy do kościoła. Z takich ciekawostek, które rekomenduję to mieliśmy randki różańcowe - powiedział Kevin dla Jastrząb Post.

Czym są randki różańcowe?

- Czyli jak niektórzy ludzie się zdzwaniają na wideokonferencjach i gadają na różne tematy, my się znaliśmy i też rozmawialiśmy bardzo dużo, ale odmawialiśmy różaniec i to zawsze nas tak zbliżało. Więc ta wiara jest obecna. Co prawda program w niedzielę nie zawsze nam w tym pomaga, ale wydaje nam się, że jesteśmy na dobrej drodze - powiedział Kevin dla Jastrząb Post. 

Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina