Rozrywka

Koncert Dawida Podsiadły był wyczekiwanym wydarzeniem w Poznaniu. Zobacz, jakie strefy zorganizowano wokół stadionu

2024-06-17 14:39

Dawid Podsiadło odwiedził stolicę Wielkopolski i zagrał na Enea Stadionie. Tysiące fanów czekało na ten koncert. Muzyk jest w trakcie trasy koncertowej, podczas której postanowił zaśpiewać dla swoich fanów w Poznaniu nie jeden, a dwa razy! Nic dziwnego, że wydarzenie zgromadziło mnóstwo ludzi. Zobaczcie co działo się przed stadionem.

Dawid Podsiadło zagrał w Poznaniu dwa koncerty: w sobotę 15 czerwca oraz niedzielę 16 czerwca. Relację z pierwszego dnia wydarzenia, znajdziecie na naszej stronie internetowej. Sprawdźcie także, co przygotowano dla fanów muzyka przed stadionem. Każdy oczekujący mógł skorzystać z wielu stref gastronomicznych. 

Zobacz co przygotowano dla fanów Dawida Podsiadło przed Enea Stadionem

Pepsi została oficjalnym partnerem tegorocznej trasy stadionowej Dawida Podsiadło. - Pod hasłem „Spragnieni więcej” marka przygotowała dla swoich fanów specjalną strefę - informują organizatorzy. Dlatego przed koncertem Podsiadły, można było skorzystać z wielu atrakcji.

W ramach współpracy Pepsi i Dawida Podsiadło, marka przygotowała specjalną przestrzeń przed wejściem na Enea Stadion. Dlatego wszyscy uczestnicy koncertu, mogli korzystać ze 150 m2 niesamowitej rozrywki, stworzonej dla wszystkich fanów muzyka.

Z czego można było skorzystać w strefie Pepsi? - Od możliwości ozdobienia swojego ciała brokatem w sekcji „Zabłyśnij”, która jeszcze lepiej pozwoliła wyrazić emocje związane z koncertem, aż po test precyzji w zabawie „Celuj w Pepsi” - wyjaśniają organizatorzy. Dodatkowo w strefie grał DJ! Trzeba przyznać, że zadbano o odpowiednie nastrojenie przed spektakularnym koncertem! 

Przypominajmy sobie jeszcze raz, najbardziej wyjątkowe momenty z koncertu Dawida Podsiadło w Poznaniu:

Dawid Podsiadło wrócił na stadiony! Muzyk odniósł się do słów Macieja Maleńczuka