Lech Poznań - Jagiellonia Białystok. Kibice Kolejorza mieli powody do radości [ZDJĘCIA]

2024-09-15 10:56

Lech Poznań pokazał wielką moc. Kolejorz pokonał Jagiellonię Białystok 5:0 i umocnił się na fotelu lidera PKO BP Ekstraklasy. Na trybunach Enea Stadionu zasiadło ponad 30 tysięcy kibiców. Zobaczcie zdjęcia.

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok. Wielka forma Kolejorza

Piłkarze Lecha Poznań są w bardzo dobrej dyspozycji. W sobotni wieczór do stolicy Wielkopolski przyjechała Jagiellonia Białystok. Podopieczni Nielsa Frederiksena od pierwszych minut grali bardzo dobrze. Do przerwy było 2:0 po golach Afonso Sousy i Dino Hoticia. Szczególnie bramka tego drugiego była bardzo ładna, co możecie zobaczyć poniżej.

W drugiej połowie lechici rządzili dalej na boisku i zanotowali piorunującą końcówkę. Na listę strzelców wpisali się Filip Szymczak i Filip Jagiełło. Ponadto goście strzelili bramkę samobójczą. Tym samym Lech wygrał 5:0 i umocnił się na pozycji lidera PKO BP Ekstraklasy.