Tak mieszka Leo Messi w Miami! Luksus i przepych

i

Autor: LOGAN RIELY/Getty AFP/East News, Twitter/GOATs Club

SPORT

Luksus i przepych. Tak żyje Leo Messi w Miami. Jego rodzina nie powinna narzekać. Apartament wart 9 mln dolarów! [ZDJĘCIA]

2023-09-13 15:33

Leo Messi doskonale czuje się na amerykańskich boiskach. W jego grze znów widoczna jest radość. W Miami mieszka wraz z rodziną. Żyją w luksusie. Apartament w wieżowcu Porsche Design Tower wart jest dziewięć milionów dolarów! Znajduje się w "rosyjskiej dzielnicy".

Leo Messi w Interze Miami. Już pobił rekord MLS

Po dwóch latach występów w Paris Saint-Germain Messi postanowił zmienić otoczenie. Na zasadzie wolnego transferu przeniósł się kilka tygodni temu do Interu Miami. Piłkarz świetnie rozpoczął swoją przygodę w MLS - w 4 pierwszych meczach strzelił 7 goli i zanotował asystę. Drużyna 36-latka od jego przyjścia jest niepokonana. Sam Messi pobił już rekord ligi. Jeszcze nigdy żaden piłkarz nie zdobył tak szybko siedmiu bramek w MLS.

Tak mieszka Messi w Miami. Apartament za 9 mln dolarów

Po zdobyciu z reprezentacją Argentyny tytułu mistrza świata Leo Messi marzył o większym spokoju i komforcie życia dla siebie i swojej rodziny. Pomóc miała przeprowadzka na Florydę, zwłaszcza, że w Miami język hiszpański jest nawet popularniejszy od angielskiego.

Piłkarz już 4 lata temu kupił mieszkanie w 60-piętrowym budynku Porsche Design Tower, położonym tuż przy Oceanie Atlantyckim. Apartament kosztował go aż 9 mln dolarów! Jednak nie ma się czemu dziwić. Mieszkanie Argentyńczyka znajduje się na 47. piętrze. Ma aż 4400 metrów kwadratowych! Rodzina Messiego może korzystać z sześciu łazienek, sześciu sypialni czy nowoczesnej kuchni. Całość dopełnia ogromny taras.

Mieszkanie reprezentanta Argentyny jest usytuowane na 47. piętrze. Łączna powierzchnia wynosi 4400 metrów kwadratowych. W jego skład wchodzi sześć łazienek, identyczna liczba sypialni, nowoczesna kuchnia oraz ogromny taras. Sam budynek także posiada liczne udogodnienia - prywatną restaurację, całodobową ochronę czy windę samochodową.

Co ciekawe, według informacji "Daily Mail", piłkarz wraz z rodziną rozglądają się jednak za prywatną posesją. Umowa Messiego z Interem Miami obowiązuje do końca 2025 roku.