SOCIAL MEDIA

Ma 4 lata, a jej konto na Instagramie obserwuje ponad 550 tys. ludzi! Halston została influencerką [ZDJĘCIA]

2024-04-22 15:02

Mała Halston Blake ma cztery lata. Choć jest dzieckiem, została już profesjonalną influencerką. I to dość popularną, bo jej konto w mediach społecznościowych obserwuje ponad pół miliona ludzi! Internauci mają jednak mieszane uczucia, jeśli chodzi o "karierę" małej dziewczynki. Część z nich uważa, że jest ona "dzieckiem bez dzieciństwa".

Halston Blake - czteroletnia influenserka z Instagrama

Są rodzice, którzy chronią prywatność swoich dzieci i nie publikują ich zdjęć w mediach społecznościowych. Są też tacy, którzy chętnie dzielą się wizerunkiem swoich pociech, a nawet zakładają im osobne profile w socialach. Do tej ostatniej grupy należą rodzice 4-letniej Halston Blake.

Dziewczynka ma swoje konto na Instagramie i rzeszę fanów. Obserwuje ją ponad 554 tys. ludzi! Halston lubi się stroić, nie peszy ją kamera, często w filmach występuje sama, lecz czasem towarzyszy jej mama.

Halston Blake - młoda gwiazda Instagrama. Co z jej dzieciństwem?

Halston na niektórych zdjęciach czy nagraniach sprawia wrażenie sporo starszej niż jest w rzeczywistości. Na jednym z filmów, na którym spaceruje w różowych kowbojkach, sweterku w tym samym kolorze i dopasowanych okularach Halston pyta nawet mamę, czy jest już nastolatką. - 4-letni nastolatek? Ona podchodzi do tego tak poważnie! - podsumowała w poście mama, dodając roześmiane emotikony.

To spotkało się z ostrą reakcję niektórych internautów. - Dlaczego ten profil dziecka ma tak wielu obserwujących? To jest dziwne!! Niektórzy rodzice są tak nieostrożni, publikując wizerunek swoich dzieci w Internecie - można przeczytać w jednym z komentarzy. - To zachowanie jest okropne, ona jest dzieckiem, a nie nastolatką. Niech chłopcy i dziewczęta będą chłopcami i dziewczętami. Nie rób z nich małych dorosłych, to tylko dzieci. Niech ich dzieciństwo będzie zdrowe i zdrowe - napisał ktoś inny. - To nie jest takie "słodkie" jak myślisz - podsumował kolejny użytkownik Instagrama. - To jest po prostu smutne. Nie śmieszne. Kolejne dzieci bez dzieciństwa - dodał następny.

Nie brakuje jednak i takich, którzy w szybkiej internetowej karierze czterolatki nie widzą niczego złego. - Kiedy byłam dzieckiem, od czasu do czasu bawiłem się w dorosłych, to nie jest aż tak wielka sprawa - czytamy. - Moja wnuczka właśnie skończyła 4 lata, cały czas bawi się w przebieranki... - głosi kolejny komentarz.