Ma 21 lat i była w ciąży już 7 razy

i

Autor: Pixabay/ Screen Instagram @angie_faithh

Kontrowersje

Ma zaledwie 21 lat. Była w ciąży już siedem razy. Kobieta mierzy się falą krytyki

2024-04-15 10:05

Angie Faith to młoda kobieta, która pierwszy raz została mamą, gdy miała zaledwie 15 lat. Od tamtego czasu w życiu Faith wiele się zmieniło. Dziewczyna poczuła instynkt macierzyński i dzisiaj 21-latka czeka na narodziny czwartego potomka. Niestety, młoda mama musi mierzyć się falą mało przychylnych komentarzy od internautów.

Angie Faith jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 30 tysięcy obserwujących, co nie oznacza, że młoda kobieta dostaje tylko pozytywne opinie na temat swojego macierzyństwa. Szczegóły w artykule. 

Pierwsze dziecko urodziła, gdy miała 15 lat. Teraz ma 21 lat i czeka na narodziny czwartego członka rodziny

Angie Faith ma za sobą trudne doświadczenia. Kiedy zaszła w ciążę w wieku 15 lat, jej rodzina nie dała jej odpowiedniego wsparcia. Byli zawiedzeni postępowaniem dziewczyny. Na szczęście zupełnie inaczej postąpił jej chłopak, który zachował się bardzo dojrzale. Sam był jeszcze nastolatkiem, jednak wspierał nastoletnią mamę i dawał jej oparcie w trudnych chwilach. 

Jego obecność była bezcenna, ponieważ od Angie odwróciła się nie tylko rodzina, ale nawet przyjaciele ze szkoły. Nie myśleli wtedy o pieluchach, więc poszli zupełnie inną drogą niż 15-letnia Angie Faith. - Chodziłam do szkoły, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, więc straciłam wszystkich, z którymi byłam blisko, ponieważ nie mieliśmy już takiego samego stylu życia - przyznaje Angie w rozmowie z "The Mirror", cytuje portal Parenting.pl.

- Gdyby ktoś mi powiedział, że jest w ciąży w wieku 15 lat, na pewno też byłabym zszokowana. Wiedziałam, że nie spotkamy się z przychylnymi reakcjami ludzi - dodała.

W wieku 19 lat - miała za sobą już siedem ciąż!

Po roku od narodzenia pierwszego dziecka, dziewczyna wyszła za mąż i drugi raz niespodziewanie zaszła w ciążę. Ponownie zawiodła antykoncepcja. Następnie młoda mama zachodziła w kolejne ciąże, jednak kończyły się stratą. Tym samym Angie w wieku 19 lat miała dwójkę dzieci i pięć poronień za sobą. "Nie pomagały" plotki na jej temat. Ludzie uważali, że to żałosne i mówili o Angie, że jest "chodzącą porażką".

Obecnie Angie ma 21 lat i jest szczęśliwą mamą trójki pociech. Dodatkowo z niecierpliwością czeka na narodziny czwartego dziecka. Kobieta cieszy się, że ma ogromne wsparcie w mężu. Okazało się, że nastoletnie uczucie przetrwało prawdziwy test!

Mysłowice. Samochód zmiótł z drogi 16-latka! Był o krok od śmierci [WIDEO]