Naramowicka/Lechicka: Kierowcy komentują wprowadzone zmiany!

2020-06-01 18:33 BP
Kierowcy w rejonie ulic Naramowicka/Lechicka
Autor: Beniamin Piłat - Radio Eska Kierowcy w rejonie ulic Naramowicka/Lechicka

Ruszył remont skrzyżowania ulic Lechickiej i Naramowickiej. W związku z budową trasy tramwajowej na Naramowice wprowadzono tam nowe zasady przemieszczania się. Zapytaliśmy kierowców co o nich sądzą. Przeczytajcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań!

Budowa trasy tramwajowej na Naramowice wprowadziła nowe zasady ruchu na skrzyżowaniu Lechicka/Naramowicka. Zdania kierowców co do zmian są różne. Jedni pomysł popierają. Inni mają zastrzeżenia.

Marnie, szok ze stresem. Taka diametralna zmiana. Myślę, że to utrudni ruch.

Myślę, że mało czytelnie jest to oznakowane. Były wcześniej takie drukowane informacje, ale były tak skomplikowane. Rozmawiałam z kilkoma sąsiadami i też się zastanawiali jak to będzie zorganizowane.

Na razie musimy się wszyscy przyzwyczaić. Nie wszyscy jeszcze wiemy jak z tej organizacji korzystać. Dzisiaj rano na światłach staliśmy chwilę. Wszystko płynnie przebiega.

Nie narzekam. Bardzo płynnie to w moim przypadku wygląda. Póki co nie mogę nic złego powiedzieć na nową organizację.

Przypomnijmy ul. Naramowicka została zamknięta od ul. Serbskiej do ul. Lechickiej z możliwym dojazdem do posesji. Do tego zamknięty zostaje odcinek od ul. Słowiańskiej do zjazdu przy ul. Naramowickiej 31. W rejonie prac mogą pojawiać się korki, zwłaszcza jeśli jedziemy ul. Lechicką w stronę mostu Lecha. Na miejscu są pracownicy Nadzoru Ruchu, którzy pilnują by było ich jak najmniej.

Izolatka jest jedną z wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Posłuchaj:
Korki na Lechickiej w Poznaniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.