Jarmark Świąteczny 2023

Otwarcie Jarmarku Świątecznego na MTP. Mnóstwo stoisk, wiele atrakcji i zapach świąt w powietrzu! [GALERIA]

Od soboty 18 listopada można odwiedzać Jarmark Świąteczny na Targach. Duża przestrzeń w centrum miasta pozwoliła organizatorom rozwinąć skrzydła. Tym samym, wszyscy spragnieni świątecznej atmosfery, z pewnością będą spełnieni. Zobaczcie naszą galerię z otwarcia jarmarku.

Otwarcie jarmarku świątecznego na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Od soboty 18 listopada możecie już odwiedzać MTP! Tam zdecydowanie czuć zapach świąt. Jesteście ciekawi czego można spróbować i z jakich atrakcji trzeba skorzystać? Sprawdźcie naszą galerię!

Jarmark świąteczny na Tragach: wielka przestrzeń i wiele atrakcji!

Jedno jest pewne, tegoroczny jarmark na Targach jest zdecydowanie większy od tego w minionym roku. Na wszystkich uczestników jarmarku czeka mnóstwo zabawy. Organizatorzy przygotowali atrakcje dla najmłodszych, czyli karuzele, warsztaty plastyczne lub strefę z lustrami. Jest też rozrywka dla starszych, czyli ogromne koło młyńskie, zabawy rodem z wesołego miasteczka - jazda samochodzikami, gry polegające na trafieniu do celu i wiele innych!

Nie zapomnijmy o łosiu Marcinie, który bawi młodszych i starszych, tak samo jak w minionym roku. Chyba wszyscy czekaliśmy na jego poznańskie anegdoty. Wśród tłumu można było wypatrzeć też świąteczne maskotki. Z kolei w bocznej strefie jarmarku, ustawiono świecące ozdoby, jak w parku iluminacji!

A co z głodomorami? Każdy z nich znajdzie coś dla siebie: od przekąsek z Wielkopolski i innych części kraju, po słodycze i bardziej treściwe posiłki. Nie trzeba się martwić jedzeniem w chłodzie, ponieważ zadbano o komfort spożywania posiłków. Każdy uczestnik jarmarku, może wejść do dużego namiotu i tam na spokojnie skosztować świątecznych przysmaków. 

Jesteście ciekawi szczegółów? Więcej o jedzeniu i atrakcjach będziemy pisać w najbliższych dniach! A dzisiaj obejrzyjcie naszą galerię z otwarcia jarmarku świątecznego na Targach.

Wigilia dla Samotnych w Katowicach