Mecz 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy Lech Poznań - Widzew Łódź

Autor: PAP/Marian Zubrzycki 2. kolejka PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2024/2025, Lech Poznań - Widzew Łódź

Pierwsza porażka Lecha w tym sezonie. W Łodzi Kolejorz przegrał z Widzewem

W sobotę, 27 lipca o godzinie 20:20 odbył się mecz drugiej kolejki PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2024/2025. Widzew Łódź podjął u siebie Lecha Poznań. Już w pierwszych minutach gospodarze ustalili wysokie prowadzenie. Pod koniec drugiej połowy Kolejorz strzelił honorową bramkę.

Widzew Łódź - Lech Poznań w 2. kolejce PKO BP Ekstraklasy

W sobotę, 27 lipca o 20:20 odbyło się w Łodzi spotkanie 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2024/2025. W meczu zagrali Widzew Łódź i Lech Poznań. To było pierwsze wyjazdowe spotkanie Kolejorza. Pierwsze spotkanie, przy Bułgarskiej Lech wygrał z Górnikiem Zabrze 2:0. Niestety to spotkanie nie poszło już tak po myśli drużyny z Poznania.

Porażka Lecha z Widzewem

Spotkanie de facto rozstrzygnęło się w pierwszej połowie spotkania. To właśnie w pierwszych 45. minutach strzelono trzy bramki. Dwie po stronie gospodarzy, jedną po stronie gości. Widzew strzelił bramki w 3. i 10. minucie, tym samym zapewniając sobie zwycięstwo. Honorowa bramka dla Lecha wpadła w 42. minucie za sprawą Mikaela Ishaka.

Kolejne mecze Kolejorza

W sobotę, 3 sierpnia przy Bułgarskiej Kolejorz podejmie beniaminka. Zagra z powracającą do Ekstraklasy Lechią Gdańsk. Następnie, tydzień później, w Częstochowie Lech zagra z Rakowem. Po drugim meczu Lech Poznań zajmuje szóstą pozycję.