Lasy miejskie/ zdj. ilustracyjne

i

Autor: 12019/pixabay.com

Poznań: Lasy miejskie zostaną otwarte! NIE DOSTANIEMY tam mandatu? WIEMY!

2020-04-14 16:30

Poznaniacy będą mogli wejść do miejskich lasów. Prezydent miasta Jacek Jaśkowiak wydał dyspozycję by znieść zakaz, ale chodzi tylko i wyłącznie o lasy miejskie.

Poznaniacy wejdą do lasów miejskich, nie oznacza to jednak , że mogą być spokojni o brak mandatów. Prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak wydał dyspozycję by znieść zakaz dotyczący wstępu do lasów. O zamknięcie dla poznaniaków terenów leśnych wnioskowała wcześniej do dyrektora lasów komunalnych zastępczyni Jaśkowiaka, Katarzyna Kierzek Koperska. Zakaz przestanie obowiązywać jutro.

Chciałbym dodać, że w tym zakresie są też wydane rozporządzenia, które nie pozwalają na wstęp na tereny zielone i w tym również można się liczyć, że ewentualnie osoby, które wejdą na teren lasu mogą zostać wylegitymowane przez policję i mogą dostać mandat 

mówi Jacek Jaśkowiak. Prezydent dodał, że będzie prosił policję, by potraktować ciągi rowerowe przecinające lasy jako drogi prowadzące do pracy i nie wystawiać w związku z tym osobom poruszającym się nimi mandatów.

Posłuchaj o działaniu ibuprofenu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Znasz swoje prawa? Sprawdź, za co policjant może Cię ukarać

Pytanie 1 z 7
Czy policjant może zatrzymać Cię za wyprzedzenie radiowozu?
Sarny spacerują po Zakopanem