Przenosiny zwierząt do nowego schroniska

i

Autor: UMP Przenosiny zwierząt do nowego schroniska

Poznań: Trwa przeprowadzka zwierząt do nowego schroniska! [WIDEO]

2021-07-23 13:46

Mieszkańcy schroniska przy ul. Bukowskiej stopniowo przenoszą się do nowego obiektu przy ul. Kobylepole. Ponad 250 zwierząt jest już na miejscu. Tam w komfortowych warunkach psy i koty będą mogły czekać na adopcje, które schronisko planuje wznowić pod koniec lipca. Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Przeprowadzka rozpoczęła się na początku tygodnia. Już ponad 200 kotów oraz około 50 psów dotarło bezpiecznie do nowego schroniska. 

Przypomnijmy, w związku z przenosinami do nowego obiektu od 16 lipca chwilowo zawieszone zostały adopcje zwierząt oraz przyjmowanie darów. Adopcje zostaną wznowione prawdopodobnie pod koniec lipca - o dokładnym terminie schronisko poinformuje na stronie internetowej. Z kolei pokarm czy zabawki będzie można przekazywać do nowego obiektu od początku sierpnia.

Schronisko przy ul. Kobylepole 51 może być tymczasowym domem dla blisko 300 psów i prawie 300 kotów. Składa się z budynku biurowo-administracyjnego, w którym przeprowadzane będą adopcje i przyjmowane zwierzęta, z zapleczem socjalnym dla pracowników i wolontariuszy oraz z nowoczesnej i dobrze wyposażonej przychodni weterynaryjnej, obsługującej przyległą część szpitalną, osobną dla psów, osobną dla kotów.

Szereg wykroczeń i autostradowa prędkość. Motocyklista z Bolesławca pędził na złamanie karku

Sprawdź, czy możesz zostać strażakiem! Rozwiąż test!

Pytanie 1 z 5
Co powinien zrobić strażak po usłyszeniu sygnału akustycznego w aparacie powietrznym: