Poznań: Wyrzucił śmieci w nielegalnym miejscu! Zdradził go fragment pisma z urzędu…

2020-09-15 13:10 DR
Dzikie wysypisko śmieci przy ulicy Starołęckiej
Autor: Straż Miejska Miasta Poznania Dzikie wysypisko śmieci przy ulicy Starołęckiej

Poznaniak miał wyjątkowego pecha, a funkcjonariusze wyjątkowe szczęścia! Chodzi o dzikie wysypisko śmieci przy ulicy Starołęckiej w Poznaniu. Skrawek urzędowego pisma doprowadził strażników miejskich do mężczyzny, który wyrzucił śmieci w nieodpowiednim miejscu. Przeczytajcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań.

To się nazywa zbieg okoliczności! Strażnicy miejscy jakiś czas temu zauważyli dzikie wysipisko śmieci przy ulicy Starołęckiej. Nie było one duże, ale wiatr pororzucał śmieci po całej okolicy. Podczas patrolu, podległego funkcjonariuszowi terenu, zauważył on rozrzucone wzdłuż ulicy śmieci. Wśród nich między innymi znalazł się skrawek urzędowego pisma, które zawierało numery rejestracyjne pojazdu.

Taki drobny szczegół, ale okazał się bardzo pomocny w ustaleniu sprawcy zanieczyszczenia pobocza drogi. Właściciel pojazdu został wezwany do siedziby Referatu Nowe Miasto, gdzie strażnik przedstawił mu znalezione dokumenty. Mężczyzna przyznał się do wyrzucenia śmieci na pobocze drogi

informuje Straż Miejska.

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mandat w wysokości 500 zł. Dodajmy, w pierwszym półroczu tego roku strażnicy ujawnili i spowodowali usunięcie 311 nielegalnych wysypisk odpadów, a 46 z nich posprzątali sami sprawcy. W sprawie pozostałych wnioskowali o usunięcie do Wydziału Gospodarki Nieruchomościami UMP lub innych podmiotów.