Protest

i

Autor: W naszej sprawie

Protestują przeciw ustawie antyaborcyjnej. Spotkają się przed sklepem...

2020-04-15 11:26

Poznaniacy protestują przeciwko przyjęciu antyaborcyjnego projektu. 15 kwietnia o godz. 18 będą stali w kolejce przed Biedronką przy ulicy św. Marcina 66.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami, dotychczasowe formy protestu, na przykład zgromadzenia na placu czy też marsze, nie wchodzą w grę. Dlatego też organizatorzy protestu przeciwko przyjęciu antyaborcyjnego projektu, wpadli na pomysł, w jaki sposób wyrazić swoje niezadowolenie w czasach pandemii.

Specjalna okazja, jutro w Biedronce promocja na prawo do aborcji. Promocją objęta jest Biedronka przy ul. Św. Marcin 66. To nic, że będzie kolejka - przyjdźmy tłumnie, będziemy się wzajemnie wspierać

piszą organizatorzy wydarzenia.

Protestują przeciwko możliwości wprowadzenia w życie projektu polskiej działaczki pro-life Kai Godek.

15 kwietnia o godzinie 18:00 odbędzie się czytanie projektu Kai Godek, który zakazuje przerywania ciąży, kiedy badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu. Prezydent zapowiedział podpisanie ustawy. My się na to nie zgadzamy!

Organizatorzy zachęcają, aby wziąć ze sobą plakaty, transparenty i stanąć z nimi w kolejce do sklepu o godz. 18 przy ulicy Św. Marcin 66.

Posłuchaj o zasadach diety wodnej. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Sonda
Czy maseczki ochronne powinny być rozdawane za darmo?
COŚ DOBREGO #004