Przed nami III Charytatywny Balik Przebierańców dla Dzieci i Rodziców! Co w programie?

2020-02-13 12:47 DR
III Charytatywny Balik Przebierańców dla Dzieci i Rodziców
Autor: materiały organizatora III Charytatywny Balik Przebierańców dla Dzieci i Rodziców

Coraz większymi krokami zbliża się wydarzenie podczas którego dzieci i rodzice mogą oderwać się nieco od swoich codziennych obowiązków. Uczestnicy wydarzenia przede wszystkim dobrze się bawią, ale też pomagają.

Karnawał trwa w najlepsze. Dorośli w tym czasie chętnie wychodzą z domów. Wychodzą do klubów lub na uroczyste bale. W przedszkolach z kolei organizowane są baliki przebierańców. Jest też jeszcze jedno wydarzenie, którym warto się zainteresować. Mowa o III Charytatywnym Baliku Przebierańców dla Dzieci i Rodziców.

Dzieci obowiązują stroje postaci z wybranych bajek, a rodziców przynajmniej drobne elementy przebrania np. kapelusz, korona, różki itp. Wierzymy w Państwa kreatywność i wyobraźnię

informują organizatorzy wydarzenia. Na baliku nie zabraknie muzyki doskonałej do tańca i wspólnego śpiewania, zabaw, animacji i konkursów. Tradycyjnie już będą cegiełki zdrapki i mnóstwo innych niespodzianek.

Przewidujemy też małe słodkie co nieco, kącik z eko ciastami oraz kawę dla Rodziców.

Cały dochód z cegiełek przeznaczony zostanie na wsparcie Laboratorium Pasji by rozwijać zainteresowania dzieci z niepełnosprawnością. Wstęp jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja mailowa: biuro@laboratoriummarzen.pl.

Termin: 15 lutego 2019 , sobota
Godzina 11:00
IV LO, ul. Swojska 6, Poznań (aula)