Natalia Oreiro w 2000 roku

i

Autor: Majewski/AKPA

Quiz

Quiz. "Kachorra to ja". Sprawdź się z wiedzy o tym znanym serialu! Czy możesz nazwać się fanem tej produkcji?

2024-05-21 14:10

Ten serial znają zapewne wszyscy fani Natalii Oreiro! Mowa o produkcji "Kachorra to ja". Tytułowa bohaterka pochodzi z biednej rodziny. Nie ma wykształcenia, ale za to jest bardzo energiczna i ma silną osobowość. Jednak musi się zmierzyć z wieloma przeszkodami... Lubicie ten serial? Sprawdźcie się w naszym quizie.

Quiz. "Kachorra to ja"

Kachorra, którą zagrała Natalia Oreiro, pochodzi z biednej rodziny. Nie ma wykształcenia, ale za to jest bardzo energiczna i ma silną osobowość. Zawsze z optymizmem patrzy w przyszłość, zarażając nim cały otaczający ją świat. Jak przypomina Filmweb.pl, głowna bohaterka niepowtarzalnym wdziękiem, bystrością umysłu i poczuciem humoru potrafi pokonać wszystkie przeszkody, które los stawia na jej drodze. 

Wokół Kachorry wiele się dzieje. O jej względy rywalizuje dwóch przystojnych młodych mężczyzn - Bruno (Pablo Rago) i German (José María Monje). Jednak to nie jedyne przeboje w życiu głównej bohaterki!

Warto dodać, że tytułową rolę Kachorry, zagrała znana wszystkim z roli "Zbuntowany anioł" - Natalia Oreiro! Koniecznie rozwiążcie nasz quiz i sprawdźcie, czy możecie nazwać się prawdziwymi fanami serialu  "Kachorra to ja". Z pewnością, jeżeli oglądałeś tę produkcję, to otrzymasz maksymalną ilość punktów.

Quiz. "Kachorra to ja". Sprawdź się z wiedzy o tym znanym serialu! Czy możesz nazwać się fanem tej produkcji?

Pytanie 1 z 9
Kto gra tytułową Kachorrę?

Najlepsze MEMY z okazji Dnia Matki 2024