Iga Świątek o klasę lepsza od Cristiny Bucsy. Polka już w 4. rundzie Australian Open

i

Autor: PAP/EPA/JAMES ROSS Iga Świątek o klasę lepsza od Cristiny Bucsy. Polka już w 4. rundzie Australian Open

Spotkanie z Igą Świątek warte ponad ćwierć miliona! Astronomiczna kwota na aukcji WOŚP

2023-01-31 10:30

Za nami 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale wiele aukcji nadal trwa. Jedną z najpopularniejszych jest ta wystawiona przez Igę Świątek. Kwota za spotkanie z najlepszą tenisistką na świecie robi ogromne wrażenie!

WOŚP 2023

W niedzielę (29 stycznia) odbył się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie grało pod hasłem: „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Chcemy wygrać z sepsą - zagramy dla wszystkich, małych i dużych.

Iga Świątek gra z WOŚP

W internecie trwają jednak ciągle aukcje, a jedną z najciekawszych jest zaproszenie na mecz Igi Świątek na Roland Garros 2023, osobiste spotkanie i rakieta, którą wygrała Roland Garros i US Open 2022

- Po swoim meczu Iga spotka się ze zwycięzcą aukcji na krótkie spotkanie w kuluarach turnieju, kiedy to poza rozmową, możliwe będzie zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia i uzyskanie autografu czy personalnej dedykacji - czytamy w opisie aukcji.

Wiadomo, że podwójne zaproszenie będzie umożliwiało obejrzenie na żywo wszystkich meczów odbywających się na kortach Rolanda Garrosa tego dnia, w tym meczu Igi. Zaproszenie obejmuje bardzo dobre miejsca na trybunie gości zawodników, a także wstęp do strefy VIP.

Spotkanie z Igą Świątek. Jaka kwota na aukcji WOŚP?

Aukcja trwa do 1 lutego 2023 roku. Obecnie (31.01.2023 r., godz. 10:25) kwota za obejrzenie meczu Igi Świątek w Paryżu, spotkanie z nią i otrzymanie rakiety wynosi... 260 300 złotych! To jedna z największych sum, jakie zaoferowano w tegorocznych licytacjach WOŚP. Licytację można śledzić TUTAJ.

SuperTenis po porażce Igi Świątek, Mocne Słowa dziennikarzy