WOŚP 2023. Kolacja z Magdą Linette cieszy się wielką popularnością

i

Autor: PAP/EPA/JAMES ROSS WOŚP 2023. Kolacja z Magdą Linette cieszy się wielką popularnością

WOŚP 2023. Kolacja z Magdą Linette wylicytowana za wielkie pieniądze! Ktoś podbił stawkę w ostatniej chwili

2023-02-03 10:47

Magda Linette w ostatnich tygodniach jest na ustach całej sportowej Polski. 30-letnia poznanianka rozegrała najlepszy turniej w swoim życiu. Jej sukcesy w Australian Open napędziły także licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tenisistka wystawiła wspólną kolację, która została wylicytowana za wielką kwotę!

Magda Linette gra z WOŚP

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Wiele znanych osób wystawiło na licytacje nietypowe rzeczy. Magda Linette zaproponowała, że może zabrać kogoś na wspólną kolację. Tenisistka z Poznania zaproponuje dwa terminy w 2023 roku, a kolacja będzie miała miejsce w Poznaniu lub w Warszawie. - Przed kolacją zostaniesz zapytany o swoje preferencje, a Magda zabierze Cię w specjalne miejsce, w którym spokojnie będziecie mogli porozmawiać - czytaliśmy w opisie licytacji, która cieszyła się wielką popularnością.

Jeszcze kilka tygodni temu ktoś chciał się wybrać na kolację z Linette i oferował 1575 złotych. Przed startem Australian Open oferta wynosiła 9900 złotych. Gdy ruszył wielkoszlemowy turniej w Melbourne to aukcja nabrała zawrotnego tempa!

Linette znakomicie radziła sobie w Australii i odpadła z dalszej rywalizacji dopiero w półfinale. Jej sukcesy przełożyły się na coraz wyższe sumy w internetowej aukcji dla WOŚP. Licytacja zakończyła się w piątek (3 lutego) i jeszcze kilka minut przed jej zakończeniem suma wynosiła 60 tysięcy złotych. Ostatecznie cena za kolację z tenisistką wyniosła aż 77 900 zł! Tak więc ktoś podbił stawkę niemal w ostatnim momencie.

- Dziękuję wszystkim licytującym, a Tobie zwycięzco/zwyciężczyni dziękuję podwójnie! Już nie mogę się doczekać, aż się poznamy. Moc anegdot z tenisowego świata gwarantowana. Do zobaczenia! - napisała pod aukcją Magda Linette.

WOŚP 2023

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę (29 stycznia), pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!".

Czy Polacy wspierają WOŚP? Sonda #EwelinaPyta