Akacjowa 38

i

Autor: RTVE Series Akacjowa 38

Quiz

"Akacjowa 38". Test dla każdego fana. To musi wiedzieć każdy miłośnik tej produkcji!

Akcja serialu rozpoczyna się w 1899 roku i od samego początki widz jest trzymany w napięciu! Produkcja rozpoczyna się od dramatycznych wydarzeń z życia Carmen. Kobieta jest w zaawansowanej ciąży, a jej mąż Justo jest agresywny. Co zrobi główna bohaterka by chronić siebie i dziecko? Każdy fan tego serialu musi to wiedzieć! Rozwiąż nasz quiz.

Co wiesz o "Akacjowej 38"? Tę hitową produkcję pokochało wielu Polaków!

Przemocowy mąż Carmen próbuje ją skrzywdzić. Jednak waleczna kobieta nie poddaje się bez walki. Carmen instynktownie broni siebie i dziecko uderzając męża twardym narzędziem w głowę. Jest pewna, że jej małżonek zmarł, dlatego razem z matką zakopują go w lesie. Kobiety uciekają. Jeżeli oglądasz ten serial, znasz dalsze losy bohaterów "Akacjowej". Rozwiąż nasz test!

Test dla każdego fana "Akacjowej 38". To musi wiedzieć każdy miłośnik tej produkcji!

Jednak ucieczka to dopiero początek ich problemów. W drodze Carmen rodzi córkę, którą za namową matki oddaje do przytułku przy klasztorze – przysięga jednak, że kiedyś wróci po swoje dziecko. Życie młodej dziewczynie ratuje lekarz. 

Ta hiszpańska produkcja podbiła serca widzów. Piękne stroje, niebanalna scenografia, wciągająca fabuła i mnóstwo intryg! Jesteś fanem tego serialu? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź ile uzyskasz punktów!

Test dla każdego fana "Akacjowej 38". To musi wiedzieć każdy miłośnik tej produkcji!

Pytanie 1 z 10
W jakich latach toczy się akcja produkcji?

Sprawdźcie, co działo się podczas Festiwalu Klocków w Poznaniu! Tak wyglądają największe makiety z LEGO

Bracia. Zwiastun nowego serialu Polsatu w gwiazdorskiej obsadzie
Listen on Spreaker.