Broń atomowa

i

Autor: Canva zdjęcie poglądowe

Świat

USA ostrzega przed bronią nuklearną Rosji. Ma zostać ona wystrzelona w kosmos!

Broń atomowa w kosmosie? Przed tym ostrzega przewodniczący komisji ds. wywiadu Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Taką broń ma wysyłać w przestrzeń kosmiczną Rosja. Ma służyć ona do ataków na satelity. O sprawie w pierwszej kolejności służby poinformowały kongresmenów i sojuszników z Europy.

Broń jądrowa w kosmosie?

O zagrożeniu poinformował przewodniczący komisji ds. wywiadu Izby Reprezentantów Mike Turner. Rosja ma wystrzelić w kosmos broń jądrową, która ma służyć do niszczenia wrogich wobec reżimu Putina satelitów. Jak informują służby, tej broni jeszcze w przestrzeni kosmicznej nie ma.

Europejscy przywódcy poinformowani o planach Rosji

Choć zagrożenie ze strony Rosji nie jest jeszcze bezpośrednie, to amerykańskie służby poinformowały o istniejącym ryzyku już kongresmenów i przywódców państw europejskich. Amerykański wywiad nie potwierdza jeszcze tych doniesień medialnych i słów Turnera.

Apel do prezydenta Bidena

W środę, 14 lutego Mike Turner wystosował apel do prezydenta Stanów Zjednoczonych, Joe Bidena o odtajnienie wszystkich informacji, dotyczących niebezpieczeństwa. Wszystko po to, by Amerykanie i ich sojusznicy mogli przygotować scenariusze i reakcje na tego typu zagrożenie ze strony Rosji.

Zobaczcie, co sprzedawało polskie wojsko

Atak USA i Wielkiej Brytanii na Bliskim Wschodzie