Węzeł przesiadkowy w Rokietnicy walczy o tytuł Dworca Roku

i

Autor: Facebook/Dworzec Roku

Komunikacja

Wielkopolski dworzec walczy o tytuł Dworca Roku! Wciąż można zagłosować. Jak to zrobić?

2023-10-17 14:43

Węzeł przesiadkowy Rokietnica finalistą konkursu o tytuł Dworca Roku. Do końca października trwają prace jury i głosowanie publiczności. Co to za plebiscyt i w jaki sposób wspomóc reprezentanta Wielkopolski? Szczegóły w poniższym artykule.

Dworzec Roku. Węzeł przesiadkowy w Rokietnicy walczy w konkursie

Trwa szósta edycja konkursu na Dworzec Roku. W pierwszym etapie zgłoszono do niej 104 dworce ze wszystkich 16 województw. Do audytów zakwalifikowano 20 obiektów, z których wybrano obiekty zakwalifikowane do finału. - Konkurs na „Dworzec Roku” to inicjatywa pokazująca, że polska kolej wsłuchuje się w opinie swoich klientów i stawia ich potrzeby w centrum zainteresowania - tłumaczą organizatorzy.

Wielkopolska ma swojego reprezentanta w ścisłym finale konkursu na Dworzec Roku 2023. - Przedstawiamy Wam kolejnego finalistę: pięknie zintegrowany dworzec z miejscowością, i doskonale skomunikowany z całym regionem - czytamy w mediach społecznościowych o węźle komunikacyjnym w Rokietnicy. - Węzeł przesiadkowy Rokietnica jest jednym z dworców 🏤 odnowionych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. 1️⃣5️⃣0️⃣ miejsc parkingowych ze stacją ładowania samochodów elektrycznych, wraz postojem taksówek.🚕🚗 - dodano.

Do końca października jury ocenia finałowe obiekty, ale równocześnie trwa też głosowanie internetowe. Jego zwycięzca zdobędzie nagrodę publiczności. Głosować na wielkopolski dworzec można TUTAJ.

W zeszłym roku, podczas piątej edycji konkursu na Dworzec Roku, nagrodę główną zdobył dworzec w Cieszynie, zaś nagrodę publiczności otrzymał dworzec w Kątach Wrocławskich.