Wierzbięcice: Spore utrudnienia dla kierowców! Ulica całkowicie zamknięta! [MAPA]

2020-09-24 12:59
Wierzbięcice remont
Autor: Poznańskie Inwestycje Miejskie Wierzbięcice remont

Przebudowa ulicy Wierzbięcice wkroczyła w kolejną fazę. Wiąże się to ze sporymi utrudnieniami dla kierowców. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań.

Przebudowa ulicy Wierzbięcice spowodowała ogromne utrudnienia nie tylko dla kierowców, ale także dla pasażerów komunikacji miejskiej. Przez prace część pojazdów musi jeździć objazdami. Obecnie Na ul. Wierzbięcice trwają prace związane z instalacją ciepłowniczą. I tak wczoraj rozpoczęła się przebudowa przyłącza do budynku mieszczącego dawne kino Wilda (dziś sklep Biedronka).

Zaplanowane prace, które będą prowadzone również w godzinach nocnych, wymagają całkowitego zamknięcia przejazdu dla samochodów ul. Wierzbięcice na wysokości tej posesji od godziny 21.00 w środę do godzin porannych w poniedziałek, 28 września. Dla zminimalizowania hałasu prace rozbiórkowe w godzinach wieczornych oraz nocnych będą prowadzone ręcznie

informują w komunikacie Poznańskie Inwestycje Miejskie.

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kierowcy mogą ominąć zamknięty fragment ulicy skręcając w ul. Niedziałkowskiego, Świętego Czesława, Żupańskiego bądź Spychalskiego. Ruch pieszy w tym rejonie został utrzymany i odbywa się po przygotowanych kładkach.

Zmiana organizacji ruchu ul. Wierzbięcice
Autor: Poznańskie Inwestycje Miejskie Zmiana organizacji ruchu ul. Wierzbięcice

Warto przypomnieć, że na odcinku od dawnego dworca PKS do skrzyżowania z ul. 28 Czerwca 1956 r., ul. Wierzbięcice jest ulicą jednokierunkową. Poruszać się nią mogą pojazdy jadące od centrum w kierunku ulic 28 Czerwca 1956 r. oraz Górna Wilda. Pojazdy zmierzające w kierunku centrum są prowadzone objazdem przez ulice Przemysłową, Wujka i Przemysła II.