Dino

i

Autor: Dino Kasjer Dino pochwalił się pensją. Internauci podzieleni.

Zakupy

Dino w pogoni za Lidlem i Biedronką. Sieć szykuje przełomowy ruch!

2024-07-10 14:55

Dino stało się prawdziwym zakupowym fenomenem w małych miejscowościach. Mocarstwowe plany tej sieci sklepów się jednak nie kończą. Tym razem celem stał się internet. Wielkopolski gigant zamierza na tym polu rzucić rękawice Lidlowi i Biedronce.

Co tym razem szykuje Dino? To przełomowy ruch

Według danych portalu wiadomoscihandlowe.pl spółka Dino Polska ma stworzyć markę eDino, w planach jest również uruchomienie strony internetowej eDino.pl. Poczyniono już pierwsze, niezbędne kroki. Znak towarowy „edino” został zarejestrowany w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej pod koniec czerwca. Sieć kupiła również domenę edino.pl. Spółka nie zdradza na ten moment planów, jednak pewne informacje sugeruje zaznaczony przy rejestracji znaku wykaz towarów.

Dino chce, by znakiem eDino mogły być firmowane m.in. żywność, w tym produkty mięsne, nabiałowe, produkty przemysłowe, kosmetyki, akcesoria kosmetyczne, napoje, alkohol. Wśród szerokiej listy działalności znaleźć można również m.in. usługi programów lojalnościowych, motywacyjnych i promocyjnych, „administrowanie i organizacja usług sprzedaży wysyłkowej, „oprogramowanie do aplikacji i serwerów internetowych, oprogramowanie do zarządzania treścią, czy oprogramowanie do handlu elektronicznego i płatności elektronicznych - informuje portal wiadomoscihandlowe.pl

Naturalny krok dla Dino

Biorąc pod uwagę to, że Dino nie posiada aktualnie ani własnego sklepu internetowego, ani aplikacji mobilnej podjęcie działań w tym zakresie wydaje się naturalnym krokiem. Być może będzie to po prostu zwykłe zabezpieczenie marki czy nazwy, wcześniej spółka miała w tym zakresie pewne zaniedbania. Ciekawie w powyższym kontekście prezentuje się raport za 2023 r. Podkreślono w nim, że „klienci mogą realizować większą część zakupów przez internet”. Koresponduje to z aktualnymi działaniami Dino.

Biedronka i Lidl od dawna są online

Lidl i Biedronka od dawna działają w internecie, prowadząc swoje portale, na których możemy znaleźć szerszy asortyment, a oferta czasami potrafi naprawdę zaskoczyć! W Biedronka Home kupimy na przykład robota koszącego trawę. W najbliższym czasie zapowiada się interesująca batalia zakupowych gigantów, która może mieć zupełnie nowe pole bitwy.

Rekordowe upały w Polsce! Termometry szaleją!. Sprawdź!

Czy jesteś zakupoholikiem?

Pytanie 1 z 8
Jak robisz częściej zakupy?