IKEA: Wielka wyprzedaż produktów wycofywanych z produkcji! Mega obniżki cen!

2020-07-28 11:26 DR
Ikea / zdjęcia ilustracyjne
Autor: Ikea / materiały prasowe Ikea / zdjęcia ilustracyjne

IKEA przygotowała dla swoich klientów bardzo atrakcyjną ofertę. Dotyczy ona produktów, które wycofywane są z asortymentu sklepów. Co i za ile można kupić? Sprawdzamy to dla Was na stronie internetowej ESKI Poznań.

IKEA jest jedną z najpopularniejszych sieci sklepów z wyposażeniem wnętrz na świecie. Klienci pokochali produkty tej marki za solidne wykonanie, oryginalny design i stosunkowo niskie ceny. W Polsce działa obecnie kilkanaście sklepów tej sieci: 3 w Warszawie i po jednym w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu i we Wrocławiu. O popularności tych sklepów świadczyć może fakt, że w weekendy zjeżdżają się do nich prawdziwe tłumy, a na parkingu trudno znaleźć miejsce parkingowe. Nie inaczej jest w tygodniu, choć w dni robocze sytuacja wygląda nieco lepiej.

IKEA: Wyprzedaż produktów wycofywanych z asortymentu

Nic więc dziwnego, że wyprzedaż w IKEI zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie wśród klientów. Nie inaczej jest tym razem. Sieć poinformowała o sporych obniżkach cen produktów, które wkrótce zostaną wycofane z asortymentu.

Nic nie trwa wiecznie, dlatego niektóre z naszych produktów wychodzą z asortymentu. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla części z tych artykułów. Zobacz sam, na pewno znajdziesz coś dla siebie

informuje IKEA na swojej stronie internetowej.

>> Będzie można jeździć bez prawa jazdy! Sejm przyjął nowe przepisy! [SZCZEGÓŁY]

Co więc można kupić? Tak naprawdę wszystko. Od przyborów kuchennych po meble. Wszystko przecenione od kilkanaście, a w niektórych przypadkach nawet kilkadziesiąt procent. Poniżej przedstawiamy listę kilku losowo wybranych produktów, które można kupić w obniżonych cenach:

  • GRILLTIDER - Akcesoria do grilla, 2 szt. - 29,99 zł (wcześniej 59,99)
  • SOLVINDEN - Lampa wisząca na energię słon. LED, 30 cm - 14,99 zł (wcześniej 34,99)
  • SMIDIE - Skóra owcza barwiona - 49,99 zł (wcześniej 199)
  • TINGBY - Stolik na kółkach, 50x50 cm - 49,99 zł (wcześniej 129)
  • FREKVENS - Stolik, 66x32 cm - 49,99 zł(wcześniej 149)
  • SONGESAND - Szafa, 120x60x191 cm - 499 zł (wcześniej 799)
  • PRÄSTHOLM - Ława z oparciem, na zewnątrz - 199 zł (wcześniej 499)
  • PRAKTKLOCKA - Zasłona, 2 szt., 145x300 cm - 29,99 zł (wcześniej 99,99)

Przecenionych produktów jest kilkaset, więc trudno nam zamieścić je tutaj wszystkie. Ceny mogą się również różnić w poszczególnych sklepach, dlatego najlepiej wejść na oficjalną stronę sklepu IKEA i po wybraniu miasta, które Was interesuje, poznacie szczegółową ofertę. KLIKNIJCIE TUTAJ, a przeniesiemy Was do promocyjnej zakładki oficjalnej strony sklepu IKEA.

Ścieżka w koronach drzew w Poznaniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.