Kibice na meczu Lech Poznań - Stal Mielec. Tysiące kibiców oglądało zwycięstwo Lecha [ZDJĘCIA]

Mecz Lech Poznań - Stal Mielec już za nami. Kolejorz do tabeli dopisał trzy kolejne punkty. Po tym meczu 9. kolejki Lech awansował na 4. miejsce w tabeli. Temu wydarzeniu przyglądały się tysiące kibiców Kolejorza na Enea Stadionie przy Bułgarskiej. Byliście na meczu? Zobaczcie, czy nie ma was na zdjęciach!

Lech Poznań - Stal Mielec. Kolejorz z trzema punktami

Mimo, że to mielczanie otworzyli wynik na 0:1, po bramce Macieja Domańskiego w 23. minucie, to ekspresowo, w ciągu 3 minut Kristoffer Velde i Filip Marchwiński zmienili sytuację w meczu doprowadzając w 37. i 40. minucie meczu na 2:1 dla Lecha i tak dociągnęli wynik do końca spotkania.

Kibice dopisali na meczu Lech Poznań - Stal Mielec

Na dwa dni przed meczem swoje bilety na spotkanie ligowe ze Stalą Mielec miało już ponad 15 tysięcy kibiców. Kibice Kolejorza się nie zawiedli, patrząc na grę, jaką zaserwowali im piłkarze. Czy frekwencja powtórzy się na czwartkowym meczu z Rakowem Częstochowa?

Byłeś na meczu Lecha? Poszukaj, czy nie ma Ciebie na zdjęciach!