Ksiądz z Tik Toka rzucił wyzwanie Fagacie! Jakie?

i

Autor: archiwu eska.pl

Rozrywka

Ksiądz rzucił wyzwanie Fagacie! Czy Influencerka podejmie rękawice?

2024-04-26 10:11

Ks. Rafał Główczyński, znany na TikToku jako "Ksiądz z osiedla" zaproponował ostatnio Fagacie małe wyzwanie. Influencerka podczas swojego koncertu miałby zmienić słowa piosenki aby zrealizować wyzwanie duchownego. Czy tak się stanie?

"Bandycka jazda" - ksiądz rzuca wyzwanie Fagacie!

Fagata czyli Agata Fąk to jedna z bardziej znanych influencerek, pochodząca z niewielkiej miejscowości pod Koninem. Dużą popularność przyniósł jej związek z założycielem Teamu X – Stuu. Jej filmy na YouTube oglądają tysiące użytkowników. Dzisiaj może się pochwalić rzeszą sympatyków: 1,7 mln obserwujących na Instagramie oraz 2,8 mln fanów na TikToku.

W ostatnim czasie Fagata także dużo rapuje, a jednym z jej najbardziej znanych utworów jest "Bandycka jazda". W utworze pada wiele wulgarnych słów: "Ja jestem Fagata, s*xy c*pka spod Konina" - tak brzmi cały pierwszy wers "Bandyckiej jazdy". W dalszej części utwór także nie zwalnia i używa wiele kontrowersyjnych zwrotów. Warto zaznaczyć, że piosenka w serwisie YouTube zdobyła sześć milionów wyświetleń w cztery miesiące po jej publikacji.

Wyzwanie duchownego - katolicka wersja "Bandyckiej jazdy"

Jako, iż piosenka cieszy się dużą popularnością wśród młodych osób, bardzo szybko doczekała się wielu przeróbek. Jedną z nich jest katolicka wersja "Bandyckiej jazdy". - Ja jestem Fagata, katoliczka spod Konina. Na pierwszym miejscu jest Bóg, na drugim religia. Jak nie chodzisz do kościoła, to nawet nie podbijaj- brzmi katolicka przeróbka "Bandyckiej jazdy".

Wersję ta dotarła do ks. Rafała Główczyńskiego, znanego na TikToku jako "Ksiądz z osiedla". Zaproponował więc on Fagacie małe wyzwanie - aby podczas jednego ze swoich koncertów zaśpiewała właśnie taką wersję utworu.

Czy Fagata podejmie wyzwanie księdza? Przekonamy się zapewne niebawem!

Fagata na wakacjach na Dominikanie. Zobacz zdjęcia:

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!