Magda Linette podsumowuje 2023 rok w Poznaniu

i

Autor: Szymon Miś Poznańska tenisistka podpisała kolejną umowę z klubem AZS Poznań

WOŚP

Licytacja treningu i lunchu z Magdą Linette. To nie pierwsza jej aukcja z WOŚP!

2023-12-19 15:05

Magda Linette to druga najlepsza polska tenisistka. Popularność przysporzyła sobie na początku 2023 roku świetną grą w wielkoszlemowym turnieju Australian Open. Co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Licytacje WOŚP ruszyły

Jak co roku, na kilka tygodni przed finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na platformie Allegro ruszyły licytacje orkiestrowe. Na licytację swoje oferty wystawiają znani sportowcy, dziennikarze, politycy, aktorzy, a także osoby prywatne, które chcą wesprzeć WOŚP w ten sposób.

Trening i lunch z Magdą Linette

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 28 stycznia 2024. Poznańska tenisistka, druga kobieca rakieta w Polsce, Magda Linette wystawiła na aukcję z tej okazji indywidualny trening i lunch z nią samą. Na moment pisania artykułu (19 grudnia 15:00) cena wynosi już 6200 złotych.

Poprzednie licytacje Magdy Linette dla WOŚP

W 2023 roku, podczas 31. finału WOŚP Magda Linette zaproponowała wspólną kolację z tenisistką. Po szczególnym czasie, jakim był niewątpliwy sukces Linette podczas Australian Open, kolacja została wylicytowana za zawrotną kwotę. Zwycięzca zapłacił za tę aukcję aż 77 900 PLN!

Zobaczcie, jak Linette podsumowywała sezon w Poznaniu

Jerzy Owsiak uruchomił w Łodzi produkcję puszek dla wolontariuszy WOŚP