Agresywny pasażer taksówki

i

Autor: Pixabay/Screen z serwisu "X": @thepolandnews_

Kontrowersje

Taksówkarz z Ukrainy miał poważne problemy z agresywnym Polakiem. Zobacz to szokujące nagranie

2024-04-18 10:48

Ta sytuacja zdarzyła się ukraińskiemu kierowcy, który już kiedyś zasłynął słynnym starciem o piwo z polskimi pasażerami. Teraz, kolejny raz miał mało przyjemną sytuację. Kierowca, który jest znany w mediach społecznościowych pod pseudonimem "Piwko nie można"... miał kolejne starcie.

Nie od dzisiaj wiadomo, że kierowcy taksówek nie mają lekko. Często muszą zmagać się z agresywnymi lub pijanymi pasażerami. Jest to, wbrew powszechnej opinii, niebezpieczna praca. Niestety podobnie było w przypadku kierowcy z Ukrainy. Zobaczcie co tam się wydarzyło. 

Ukraiński taksówkarz został zaatakowany przez pijanego pasażera

Pamiętacie to słynne nagranie z listopada w 2023 roku? Właśnie wtedy internauci zobaczyli nagranie, na którym kierowca taksówki został zaatakowany przez dwóch Polaków. 

Kierowcą taksówki był student z Ukrainy, który w ten sposób sobie dorabia. Niestety z pewnością kurs z końca 2023 roku, zapamiętał na długo. Jak przypomina portal vibez.pl, wszystko zaczęło się, gdy chłopak zabronił picia piwa w jego samochodzie. Po jego słowach, odurzeni Polacy rzucili się na kierowcę taryfy - dopuszczając się agresji fizycznej i słownej.

Na tym sprawa się nie skończyła. W obronie młodego kierowcy stanął Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Dzięki temu, udało się złapać napastników, którzy obecnie oczekują na wyrok. Grozi im kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

Nowe nagranie z taksówki obiegło polski internet

Po tych wydarzeniach chłopak z Ukrainy rozpoczął swoją działalność na TikToku, a nawet współpracował z Prawem Marcina czy Dropsami.

Niestety, niedawno kolejny raz młody mężczyzna musiał zmagać się z odurzonym Polakiem. Tym razem młody kierowca taksówki zabronił pasażerowi palenia papierosów w jego samochodzie. Pijany pasażer oburzył się i groził taksówkarzowi pobiciem, wyzywał go, a na dodatek mówił, że jest w Polsce, więc jako Polak może robić, co mu się tylko podoba. Co więcej, na koniec stwierdził, że kierowca ma szczęście, że jest... "spokojny".

Kolejny raz nagranie Ukraińca obiegło internet. Jak relacjonuje vibez.pl, głos w sprawie zabrał popularny streamer Nitro, który napisał w mediach społecznościowych: Niesamowicie mi wstyd, że takie ś***rwo ma to samo obywatelstwo. Wielki patriota, który nie potrafi z sensem 2 zdań złożyć w ojczystym języku.

Zobaczcie to nagranie!

10 najdziwniejszych przyczyn spóźnień do pracy. Jesteście ciekawi? Sprawdźcie nasza galerię!

Protest taksówkarzy w Katowicach